Home » Our activities » TASİAD MMO İstanbul Şubesi Yön. Kurulu Başkanlığını ziyaret etti.

TASİAD MMO İstanbul Şubesi Yön. Kurulu Başkanlığını ziyaret etti.

TASİAD Yönetim Kurulumuz 09.02.2016 Salı günü TMMOB Makine Mühendisleri Odası İstanbul Şubesine bir ziyaret gerçekleştirmiştir.
Şube Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Battal KILIÇ ve Şube Müdürü Sn. Hasan Yılmaz ÖZGER ile yapıla toplantıda, dernek olarak sektörümüzün ve üyelerimizin yaşadığı sıkıntılar ve bunların çözümleri konusunda karşılıklı görüş ve bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

MMO İstanbul Şube Başkanlığı TASİAD ziyareti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

TASİAD visited to ANKARA Vocational and Technical Education General Directorate

Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet Fikret Gökhan Ve Başkan Vekilimiz Sn. Betül Yılmaz 25 Mayıs Günü Ankara T.C.Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Sn. Dr. Recep Altın Ve Programlar Ve Eğitim Materyalleri Daire Başkanı Sn. Belma Güngör İle Tasiad Olarak Kurmayı Hedeflediğimiz Asansör Meslek Okulu Üzerine Bir Toplantı Gerçekleştirmişlerdir. Download WordPress Themes FreeDownload Premium WordPress Themes FreeDownload Best WordPress Themes Free DownloadDownload WordPress Themesudemy course download freedownload redmi firmwarePremium WordPress Themes Downloadonline free course