Anasayfa » EĞİTİM ve SEMİNERLER » YÖNETİM OLARAK İLK SEMİNERİMİZ DÜZENLEDİK

YÖNETİM OLARAK İLK SEMİNERİMİZ DÜZENLEDİK

Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği (TASİAD), 25`inci kuruluş yılında hem yeni yönetimin üyeleriyle tanışması amacıyla bir kokteyl verirken, hemde “Yönetici ve Personel İletişimi” ve “Sektörel ve Akademik Eğitimin Önemi” başlıklı bir eğitim semineri düzenledi.

Bostancı Green Park Otel`de gerçekleştirilen eğitim seminerinde 60`a yakın katılımcı hazır bulunurken, program TASİAD Medya ve İletişim Komitesi Başkanı Betül YILMAZ`ın konuşmasıyla başladı. Daha sonra sırasıyla TASİAD Genel Sekreteri Ertan KOŞAR, TASİAD Başkan Vekili Tayfun ŞARLAK ve TASİAD Yönetim Kutulu Başkanı Levent AKDEMİR yeni yönetim adına birer konuşma yaptılar.

kemal-suherİki oturum halinde gerçekleştirilen eğitim seminerinin öğleden önceki ilk oturumu Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi`nden Dekan Yrd. Doç. Dr. Hasan Kemal SÜHER tarafından “Personel İletişimi ve Liderlik” başlığıyla verildi.

Verilen öğle yemeği ardından ilk oturumun ikinci ve son bölümünde yine Yrd. Doç. Dr. Hasan Kemal SÜHER sunumu tamalarken, ikinci oturum ise Makine Mühendisi ve Baş Denetçi Ünsal SOLMAZOĞLU tarafından verildi. unsal-solmazoglu

İkinci oturumda sunum yapan Ünsal SOLMAZOĞLU, éSektörel ve Akademik Eğitimin Firmalara Kattığı Değerler” başlığı altında bilgiler verdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

ÜYELERİMİZ SINAV ÖNCESİ MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ EĞİTİMLERİNE BAŞLADI.

Üyesi olduğumuz Asansör Sanayicileri Federasyonu ASFED tarafından Federasyona üye derneklere yönelik başlatılan Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav Öncesi eksikliklerin giderilmesi amaçlı Asansör Bakım ve Onarımcısı seviye 3-4 ve Asansör Montajcısı seviye 3-4 dallarındaki eğitimler GENSİS firması adına Mak. Müh. Sn. İbrahim Özçakır tarafından TASİAD üyelerine verilmeye başlanmıştır. Eğitimler iki gurup olarak 4 gün süreyle TASİAD toplantı salonunda yapılmaktadır.   Premium WordPress Themes DownloadDownload WordPress ThemesDownload Best WordPress Themes Free DownloadDownload Premium WordPress Themes Freeudemy free downloaddownload intex firmwareDownload Nulled WordPress Themesdownload udemy paid course for free