Anasayfa » EĞİTİM ve SEMİNERLER » YÖNETİM OLARAK İLK SEMİNERİMİZ DÜZENLEDİK

YÖNETİM OLARAK İLK SEMİNERİMİZ DÜZENLEDİK

Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği (TASİAD), 25`inci kuruluş yılında hem yeni yönetimin üyeleriyle tanışması amacıyla bir kokteyl verirken, hemde “Yönetici ve Personel İletişimi” ve “Sektörel ve Akademik Eğitimin Önemi” başlıklı bir eğitim semineri düzenledi.

Bostancı Green Park Otel`de gerçekleştirilen eğitim seminerinde 60`a yakın katılımcı hazır bulunurken, program TASİAD Medya ve İletişim Komitesi Başkanı Betül YILMAZ`ın konuşmasıyla başladı. Daha sonra sırasıyla TASİAD Genel Sekreteri Ertan KOŞAR, TASİAD Başkan Vekili Tayfun ŞARLAK ve TASİAD Yönetim Kutulu Başkanı Levent AKDEMİR yeni yönetim adına birer konuşma yaptılar.

kemal-suherİki oturum halinde gerçekleştirilen eğitim seminerinin öğleden önceki ilk oturumu Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi`nden Dekan Yrd. Doç. Dr. Hasan Kemal SÜHER tarafından “Personel İletişimi ve Liderlik” başlığıyla verildi.

Verilen öğle yemeği ardından ilk oturumun ikinci ve son bölümünde yine Yrd. Doç. Dr. Hasan Kemal SÜHER sunumu tamalarken, ikinci oturum ise Makine Mühendisi ve Baş Denetçi Ünsal SOLMAZOĞLU tarafından verildi. unsal-solmazoglu

İkinci oturumda sunum yapan Ünsal SOLMAZOĞLU, éSektörel ve Akademik Eğitimin Firmalara Kattığı Değerler” başlığı altında bilgiler verdi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

3.ULUSLARARASI ASANSÖR,YÜRÜYEN MERDİVEN SANAYİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK.

22-25 Mart 2017 Tarihleri Arasında CNR EXPO Yeşilköy Fuar Merkezinde Düzenlenen 3. Uluslararası Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarımız Asansör Sektörünün Global Ticaret Merkezi Olma Özelliği İle Sektörümüzle Buluşmuştur. 25.000m2 Alanda 135 Yerli ve Yabancı Firma Katılımı İle Gerçekleşen Fuarımızı; 29.110 Yerli, 3.812 Yabancı Ziyaretçi Olmak Üzere Toplam 32.922 Kişi Ziyaret Etmiştir. Asansör Sektörümüzün Geleceği İçin Birlik ve Beraberlik İçinde Nice Başarılı Fuarlara … Download Best WordPress Themes Free DownloadDownload WordPress ThemesDownload Premium WordPress Themes FreeDownload WordPress ThemesZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=download intex firmwareDownload Best WordPress Themes Free Downloadfree download udemy course