Anasayfa » EĞİTİM ve SEMİNERLER » Seminerlerde Öğrencilerle Buluştuk

Seminerlerde Öğrencilerle Buluştuk

Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği TASİAD Yönetim Kurulumuz, sektörümüzü tanıtmak ve üyelerimize nitelikli personel istihdamı noktasında yardımcı olmak adına, 27 Nisan Pazartesi saat 10:00-12:00 arası Karabük Üniversitesi Eskipazar Meslek Yüksekokulu, 27 Nisan Pazartesi saat 14:00-16:00 arası Karabük Üniversitesi Meslek Yüksekokulu ( Merkez ), ve 28 Nisan Salı saat 10:00-12:00 arası Ankara Gazi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Çubuk Yerleşkesi olmak üzere 3 farklı okulun Elektromekanik Taşıyıcılar bölümü öğrencilerine sektörümüzü ve Tasiad’ı tanıtarak asansör mevzuatı, standartlar, sektörel veriler ve personel ihtiyaçları konularında seminer vermiştir.

TASİAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet Fikret GÖKHAN, Başkan Yard. Sn. Betül YILMAZ, Yön. Kur. Üyemiz ve Eski Başkanlarımızdan Sn. Abdurrahman AKSÖZ, DKare Denetim ve Belgelendirme firması Teknik Müdürü değerli Üyemiz Sn. Mustafa GÖRMÜŞ ve Cersan Asansör firma sahibi değerli Üyemiz Sn. Erdinç YILMAZ, sunumları ile sektörel bilgi ve tecrübelerini aktarmışlardır. Ayrıca değerli öğrencilerimize, mesleklerini severek ve isteyerek yapmalarının başarılarının temel anahtarını oluşturacağını vurgulamışlardır.

Karabük Üniversitesi Eskipazar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Sn. Muhammet KARAŞAHİN ve Elektromekanik Taşıyıcılar Program Sorumlusu Öğretim Görevlisi Sn. Zekeriya HARMAN, Karabük Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu ( Merkez ) Müdürü Doç. Dr. Sn. Sezayi YILMAZ ve Ankara Gazi Üniversitesi Müdürü Doç. Dr. Sn. Abdulmecit GÜLDAŞ ile seminerler öncesi sohbetler yapılmıştır.

Yapılan bu sohbetlerde,  Meslek Yüksek Okul öğrencilerimizin mesleki eğitimlerinde yaşadıkları sıkıntılar ve bunların çözümleri konusunda fikir alış verişinde bulunulmuştur. Ayrıca öğrencilerin eğitim sürelerinde ve mezun olduktan sonra stajyer ve istihdam konularında TASİAD Yönetimi olarak her türlü desteğin verileceği vurgusunun altı çizilmiştir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

ASANSÖRLERDE TEKNİK DÜZENLEMELER SEMİNERİMİZ YAPILDI…

15 Aralık 2016 Perşembe günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın katkı ve destekleri ile İTÜ Maslak İdris Yamantürk salonunda Asansörlerde Teknik Düzenlemeler adlı seminerimizi düzenledik. Üyelerimizin ve sektör paydaşlarımızın davetli olduğu seminerimize; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Piyasa Gözetim ve Denetiminden Sanayi ve Teknoloji Uzmanı Sn. Murat YAZGAN, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Piyasa Gözetim ve Denetim İl Müdürlüğünden Sn. Leyla Bayraktar ÇİÇEK, TSE Muayene Gözetim Merkez Başkanlığından Sn. Oktay AKMAN, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi İl Şube Müdürü Sn. Şevki ŞARLIOĞLU ve Işık Üniversitesi İSG Programı Eğitmeni Sn. Yücel KARAKUŞ değerli sunumları ile katkı sağlamışlar, soru-cevap yöntemi ile ...