Anasayfa » EĞİTİM ve SEMİNERLER » Seminerlerde Öğrencilerle Buluştuk

Seminerlerde Öğrencilerle Buluştuk

Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği TASİAD Yönetim Kurulumuz, sektörümüzü tanıtmak ve üyelerimize nitelikli personel istihdamı noktasında yardımcı olmak adına, 27 Nisan Pazartesi saat 10:00-12:00 arası Karabük Üniversitesi Eskipazar Meslek Yüksekokulu, 27 Nisan Pazartesi saat 14:00-16:00 arası Karabük Üniversitesi Meslek Yüksekokulu ( Merkez ), ve 28 Nisan Salı saat 10:00-12:00 arası Ankara Gazi Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Çubuk Yerleşkesi olmak üzere 3 farklı okulun Elektromekanik Taşıyıcılar bölümü öğrencilerine sektörümüzü ve Tasiad’ı tanıtarak asansör mevzuatı, standartlar, sektörel veriler ve personel ihtiyaçları konularında seminer vermiştir.

TASİAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet Fikret GÖKHAN, Başkan Yard. Sn. Betül YILMAZ, Yön. Kur. Üyemiz ve Eski Başkanlarımızdan Sn. Abdurrahman AKSÖZ, DKare Denetim ve Belgelendirme firması Teknik Müdürü değerli Üyemiz Sn. Mustafa GÖRMÜŞ ve Cersan Asansör firma sahibi değerli Üyemiz Sn. Erdinç YILMAZ, sunumları ile sektörel bilgi ve tecrübelerini aktarmışlardır. Ayrıca değerli öğrencilerimize, mesleklerini severek ve isteyerek yapmalarının başarılarının temel anahtarını oluşturacağını vurgulamışlardır.

Karabük Üniversitesi Eskipazar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Sn. Muhammet KARAŞAHİN ve Elektromekanik Taşıyıcılar Program Sorumlusu Öğretim Görevlisi Sn. Zekeriya HARMAN, Karabük Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu ( Merkez ) Müdürü Doç. Dr. Sn. Sezayi YILMAZ ve Ankara Gazi Üniversitesi Müdürü Doç. Dr. Sn. Abdulmecit GÜLDAŞ ile seminerler öncesi sohbetler yapılmıştır.

Yapılan bu sohbetlerde,  Meslek Yüksek Okul öğrencilerimizin mesleki eğitimlerinde yaşadıkları sıkıntılar ve bunların çözümleri konusunda fikir alış verişinde bulunulmuştur. Ayrıca öğrencilerin eğitim sürelerinde ve mezun olduktan sonra stajyer ve istihdam konularında TASİAD Yönetimi olarak her türlü desteğin verileceği vurgusunun altı çizilmiştir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

ÜYELERİMİZ SINAV ÖNCESİ MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ EĞİTİMLERİNE BAŞLADI.

Üyesi olduğumuz Asansör Sanayicileri Federasyonu ASFED tarafından Federasyona üye derneklere yönelik başlatılan Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav Öncesi eksikliklerin giderilmesi amaçlı Asansör Bakım ve Onarımcısı seviye 3-4 ve Asansör Montajcısı seviye 3-4 dallarındaki eğitimler GENSİS firması adına Mak. Müh. Sn. İbrahim Özçakır tarafından TASİAD üyelerine verilmeye başlanmıştır. Eğitimler iki gurup olarak 4 gün süreyle TASİAD toplantı salonunda yapılmaktadır.   Download Nulled WordPress ThemesFree Download WordPress ThemesDownload Best WordPress Themes Free DownloadDownload Nulled WordPress Themesfree download udemy coursedownload lenevo firmwareFree Download WordPress Themesonline free course