Anasayfa » EĞİTİM ve SEMİNERLER » İstanbul Gedik Üniversitesi MYO Tasiad’ı ziyaret etti.

İstanbul Gedik Üniversitesi MYO Tasiad’ı ziyaret etti.

DSCN0593      İstanbul Gedik Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Yard.Doç.Dr. Sn. Fatih YALÇIN, Öğretim görevlisi Sn. Gözde KONUK ve Öğretim görevlisi Sn. Onur AKAR Tasiad’ı ziyaret ettiler.
Başkanımız Sn. Ahmet Fikret GÖKHAN ile birlikte Sn. Betül YILMAZ, Sn. Yasemin BULUT ve Sn. Zeynep ÇAVUŞ’ dan oluşan Tasiad Eğitim Komitesi tarafından karşılandılar. Toplantıda sektörümüze yönelik nitelikli personel ihtiyacının karşılanmasına yönelik dernek olarak iş birliği konularında görüş alış verişinde bulunulmuştur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

ASANSÖRLERDE TEKNİK DÜZENLEMELER SEMİNERİMİZ YAPILDI…

15 Aralık 2016 Perşembe günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın katkı ve destekleri ile İTÜ Maslak İdris Yamantürk salonunda Asansörlerde Teknik Düzenlemeler adlı seminerimizi düzenledik. Üyelerimizin ve sektör paydaşlarımızın davetli olduğu seminerimize; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Piyasa Gözetim ve Denetiminden Sanayi ve Teknoloji Uzmanı Sn. Murat YAZGAN, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Piyasa Gözetim ve Denetim İl Müdürlüğünden Sn. Leyla Bayraktar ÇİÇEK, TSE Muayene Gözetim Merkez Başkanlığından Sn. Oktay AKMAN, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi İl Şube Müdürü Sn. Şevki ŞARLIOĞLU ve Işık Üniversitesi İSG Programı Eğitmeni Sn. Yücel KARAKUŞ değerli sunumları ile katkı sağlamışlar, soru-cevap yöntemi ile ...