Anasayfa » EĞİTİM ve SEMİNERLER » Eğitim Kurulumuz Faliyetlerine Devam Ediyor

Eğitim Kurulumuz Faliyetlerine Devam Ediyor

Dernek Başkan Yard. Sn. Betül YILMAZ, Yön.Kur.Yedek Üyemiz Sn. Yasemin BULUT ve Üyemiz Sn. Zeynep ÇAVUŞ’ dan oluşan Dernek Eğitim Komitemiz; 22 Mayıs 2015 Cuma günü  İstanbul Gedik Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Kartal Yerleşkesine bir ziyaret gerçekleştirmişlerdir.

 

Meslek Yüksek Okul Müdürü Prof. Dr. Adnan ŞİŞMAN ( Adnan.sisman@gedik.edu.tr ), Meslek Yüksek Okulu Mdr.Yard. Yard. Doç. Dr. Sn. Fatih YALÇIN ( fatih.yalcin@gedik.edu.tr ) ve Müdür Yard. Asistanı Sn. Polat TOPUZ ( Polat.topuz@gedik.edu.tr ) ile yapılan görüşmede; “Sektörümüze Nitelikli Personel İstihdamı Sağlamak ve İleriye Dönük Nitelikli Personel İhtiyacının Karşılanması” konularında görüş alış verişinde bulunulmuştur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

ASANSÖRLERDE TEKNİK DÜZENLEMELER SEMİNERİMİZ YAPILDI…

15 Aralık 2016 Perşembe günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın katkı ve destekleri ile İTÜ Maslak İdris Yamantürk salonunda Asansörlerde Teknik Düzenlemeler adlı seminerimizi düzenledik. Üyelerimizin ve sektör paydaşlarımızın davetli olduğu seminerimize; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Piyasa Gözetim ve Denetiminden Sanayi ve Teknoloji Uzmanı Sn. Murat YAZGAN, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Piyasa Gözetim ve Denetim İl Müdürlüğünden Sn. Leyla Bayraktar ÇİÇEK, TSE Muayene Gözetim Merkez Başkanlığından Sn. Oktay AKMAN, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi İl Şube Müdürü Sn. Şevki ŞARLIOĞLU ve Işık Üniversitesi İSG Programı Eğitmeni Sn. Yücel KARAKUŞ değerli sunumları ile katkı sağlamışlar, soru-cevap yöntemi ile ...