Anasayfa » Faliyetlerimiz » ÜCRETSİZ KİTAP PROJESİ KAPSAMINDA BASIMI GERÇEKLEŞEN KİTAPLARIN DAĞITIMINA BAŞLANDI.

ÜCRETSİZ KİTAP PROJESİ KAPSAMINDA BASIMI GERÇEKLEŞEN KİTAPLARIN DAĞITIMINA BAŞLANDI.

Tasiad bünyesinde kurulan Eğitim Komitemizin “Meslek Lisesi Öğrencilerimize Yönelik Ücretsiz Kitap Projesi” çalışmaları kapsamında başlattığı ve basımı tamamlanan kitaplarımızın tüm Türkiye genelinde belirlenmiş olan okullarımıza 12 Ekim 2015 tarihi itibari ile dağıtımına başlanmıştır.

Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü Sn. Lütfü CEVAHİR, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet Fikret GÖKHAN, Başkan Yard. Sn. Betül YILMAZ, Eğitim Komitesi üyelerimizden Sn. Zeynep ÇAVUŞ, okulun Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım-Onarım Atölye Şefi Sn. Selami YÜCE ve Elektrik-Elektronik Alan Şefi Sn. Süleyman ARSLAN ile birlikte makamında karşılıklı görüşme ve sohbetin ardından bölüm öğrencilerimizin sınıfına geçildi ve kitapları tek tek dağıtıldı.

Ardından Tasiad Yönetim Kurulumuz ve Eğitim Komitemiz, Bahçelievler Erkan Avcı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine ziyaretini gerçekleştirdi. Okul müdürü Sn. Nurettin ESİRKİŞ ve bölüm öğretmeni Sn. Malik FIRAT hocamızın sıcak karşılama ve sohbetlerinin ardından öğrencilerimizin sınıflarına geçildi. Burada öğrencilerimiz ile Dernek Başkanımızın ve Başkan Yardımcımızın sektör ve asansör mesleği üzerine değerli paylaşımları ve soru-cevaplar sonrasında değerli öğrencilerimize kitapları teslim edilmiştir.

13 Ekim Salı günü de Samandıra Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi öğrencilerimiz kitaplarına kavuşmuştur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

TASİAD OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL İLANI

TASİAD TÜM ASANSÖR SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL İLANI                         Değerli Üyelerimiz,   Tüm Asansör Sanayici ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan; Dernek Yönetim Kurulumuz 23 Kasım 2017 tarihinde yapmış olduğu Olağan Yönetim Kurulu Toplantısıyla aşağıdaki gündem maddelerin oylanması ve karara bağlaması amacıyla Olağan Üstü Genel Kurul Toplantısını Oy Birliği ile almıştır. Derneğimizin Olağan Üstü Genel Kurul Toplantısı 16 ARALIK 2017 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 10:30’da Aydınlı Mahallesi Tabakhane Caddesi No.3 YC-10 Deri Organize Sanayi Bölgesi Tuzla/İstanbul (Metroplast Asansör) adresinde aşağıda yazılı gündemlere göre yapılacaktır. ...