Anasayfa » Faliyetlerimiz » ÜCRETSİZ KİTAP PROJESİ KAPSAMINDA BASIMI GERÇEKLEŞEN KİTAPLARIN DAĞITIMINA BAŞLANDI.

ÜCRETSİZ KİTAP PROJESİ KAPSAMINDA BASIMI GERÇEKLEŞEN KİTAPLARIN DAĞITIMINA BAŞLANDI.

Tasiad bünyesinde kurulan Eğitim Komitemizin “Meslek Lisesi Öğrencilerimize Yönelik Ücretsiz Kitap Projesi” çalışmaları kapsamında başlattığı ve basımı tamamlanan kitaplarımızın tüm Türkiye genelinde belirlenmiş olan okullarımıza 12 Ekim 2015 tarihi itibari ile dağıtımına başlanmıştır.

Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü Sn. Lütfü CEVAHİR, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet Fikret GÖKHAN, Başkan Yard. Sn. Betül YILMAZ, Eğitim Komitesi üyelerimizden Sn. Zeynep ÇAVUŞ, okulun Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım-Onarım Atölye Şefi Sn. Selami YÜCE ve Elektrik-Elektronik Alan Şefi Sn. Süleyman ARSLAN ile birlikte makamında karşılıklı görüşme ve sohbetin ardından bölüm öğrencilerimizin sınıfına geçildi ve kitapları tek tek dağıtıldı.

Ardından Tasiad Yönetim Kurulumuz ve Eğitim Komitemiz, Bahçelievler Erkan Avcı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine ziyaretini gerçekleştirdi. Okul müdürü Sn. Nurettin ESİRKİŞ ve bölüm öğretmeni Sn. Malik FIRAT hocamızın sıcak karşılama ve sohbetlerinin ardından öğrencilerimizin sınıflarına geçildi. Burada öğrencilerimiz ile Dernek Başkanımızın ve Başkan Yardımcımızın sektör ve asansör mesleği üzerine değerli paylaşımları ve soru-cevaplar sonrasında değerli öğrencilerimize kitapları teslim edilmiştir.

13 Ekim Salı günü de Samandıra Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi öğrencilerimiz kitaplarına kavuşmuştur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZİ 5 HAZİRAN’DA GERÇEKLEŞTİRDİK.

Derneğimiz Geleneksel İftar Yemeğini 5 Haziran Salı Günü Büyük Bir Coşku ve Heyecanla, Değerli Katılımlarınız ve Destekleriniz İle Cemile Sultan Korusu Kırtepe Mevkinde Gerçekleşmiştir. Geleneksel İftar Yemeğimize Katılımları İle Bizleri Onurlandıran Tüm Davetlilerimize ve Değerli Destekçilerimize Şükranlarımızı Sunuyoruz. Download WordPress Themes FreeFree Download WordPress ThemesDownload Best WordPress Themes Free DownloadPremium WordPress Themes Downloadfree download udemy paid coursedownload samsung firmwarePremium WordPress Themes Downloadfree download udemy paid course