Anasayfa » Faliyetlerimiz » ÜCRETSİZ KİTAP PROJESİ KAPSAMINDA BASIMI GERÇEKLEŞEN KİTAPLARIN DAĞITIMINA BAŞLANDI.

ÜCRETSİZ KİTAP PROJESİ KAPSAMINDA BASIMI GERÇEKLEŞEN KİTAPLARIN DAĞITIMINA BAŞLANDI.

Tasiad bünyesinde kurulan Eğitim Komitemizin “Meslek Lisesi Öğrencilerimize Yönelik Ücretsiz Kitap Projesi” çalışmaları kapsamında başlattığı ve basımı tamamlanan kitaplarımızın tüm Türkiye genelinde belirlenmiş olan okullarımıza 12 Ekim 2015 tarihi itibari ile dağıtımına başlanmıştır.

Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü Sn. Lütfü CEVAHİR, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet Fikret GÖKHAN, Başkan Yard. Sn. Betül YILMAZ, Eğitim Komitesi üyelerimizden Sn. Zeynep ÇAVUŞ, okulun Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım-Onarım Atölye Şefi Sn. Selami YÜCE ve Elektrik-Elektronik Alan Şefi Sn. Süleyman ARSLAN ile birlikte makamında karşılıklı görüşme ve sohbetin ardından bölüm öğrencilerimizin sınıfına geçildi ve kitapları tek tek dağıtıldı.

Ardından Tasiad Yönetim Kurulumuz ve Eğitim Komitemiz, Bahçelievler Erkan Avcı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine ziyaretini gerçekleştirdi. Okul müdürü Sn. Nurettin ESİRKİŞ ve bölüm öğretmeni Sn. Malik FIRAT hocamızın sıcak karşılama ve sohbetlerinin ardından öğrencilerimizin sınıflarına geçildi. Burada öğrencilerimiz ile Dernek Başkanımızın ve Başkan Yardımcımızın sektör ve asansör mesleği üzerine değerli paylaşımları ve soru-cevaplar sonrasında değerli öğrencilerimize kitapları teslim edilmiştir.

13 Ekim Salı günü de Samandıra Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi öğrencilerimiz kitaplarına kavuşmuştur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE GERÇEKLEŞTİRDİK.

Derneğimizin Geleneksel İftar Yemeği 15 Mayıs Çarşamba Günü Her Sene Olduğu Gibi Büyük Bir Coşku ve Mutluluk İçinde Cemile Sultan Korusu Kırtepe Mevkiinde Gerçekleşmiştir. İftarımıza Yaklaşık 320 Kişilik Bir Katılım Söz Konusu Olmuştur. 24 Adet Sponsorumuz Değerli Destekleri İle Bizleri Yalnız Bırakmadılar, Sponsorlarımıza Şükranlarımızı Sunuyoruz. Katılımları İle Bizleri Onurlandıran; İstanbul Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Şube Müdürümüz Sn. Ümit ÜNAL, Sn. İsrafil YILDIZ, Sn. Şevki ŞARLIOĞLU ve Sn. Yusuf KIZILGÜN’e, TSE Marmara Bölge Koordinatörü Sn. Hüseyin TAŞAN’a, İSO Meclis Üyesi Meslek Komitesi Başkan Yard. Sn. Mehmet KOÇA’a, ASFED Başkanı Sn. Yusuf ATİK’e, CNR Holdin İcra Kurulu Başkanı Sn. Ali BULUT’a, ...