Anasayfa » Faliyetlerimiz » ÜCRETSİZ KİTAP PROJESİ KAPSAMINDA BASIMI GERÇEKLEŞEN KİTAPLARIN DAĞITIMINA BAŞLANDI.

ÜCRETSİZ KİTAP PROJESİ KAPSAMINDA BASIMI GERÇEKLEŞEN KİTAPLARIN DAĞITIMINA BAŞLANDI.

Tasiad bünyesinde kurulan Eğitim Komitemizin “Meslek Lisesi Öğrencilerimize Yönelik Ücretsiz Kitap Projesi” çalışmaları kapsamında başlattığı ve basımı tamamlanan kitaplarımızın tüm Türkiye genelinde belirlenmiş olan okullarımıza 12 Ekim 2015 tarihi itibari ile dağıtımına başlanmıştır.

Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü Sn. Lütfü CEVAHİR, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ahmet Fikret GÖKHAN, Başkan Yard. Sn. Betül YILMAZ, Eğitim Komitesi üyelerimizden Sn. Zeynep ÇAVUŞ, okulun Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım-Onarım Atölye Şefi Sn. Selami YÜCE ve Elektrik-Elektronik Alan Şefi Sn. Süleyman ARSLAN ile birlikte makamında karşılıklı görüşme ve sohbetin ardından bölüm öğrencilerimizin sınıfına geçildi ve kitapları tek tek dağıtıldı.

Ardından Tasiad Yönetim Kurulumuz ve Eğitim Komitemiz, Bahçelievler Erkan Avcı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine ziyaretini gerçekleştirdi. Okul müdürü Sn. Nurettin ESİRKİŞ ve bölüm öğretmeni Sn. Malik FIRAT hocamızın sıcak karşılama ve sohbetlerinin ardından öğrencilerimizin sınıflarına geçildi. Burada öğrencilerimiz ile Dernek Başkanımızın ve Başkan Yardımcımızın sektör ve asansör mesleği üzerine değerli paylaşımları ve soru-cevaplar sonrasında değerli öğrencilerimize kitapları teslim edilmiştir.

13 Ekim Salı günü de Samandıra Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi öğrencilerimiz kitaplarına kavuşmuştur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

emre çelik emre çelik
x

Check Also

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI ZİYARETİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Dernek Yönetim Kurulu olarak 25 Ekim 2017 tarihinde T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Ali ÇELİK ile makamında bir görüşme yapılmıştır. TASİAD Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin ve derneğimizin tanıtımını yapmak, ve bu konuda Bakanlığın görüş ve desteklerini almak amacıyla Bakan Yardımcımız Sayın Hasan Ali ÇELİK ile yapılan görüşmede, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Fikret Gökhan, okul projemizin amaçları ve projenin mimari detayları hakkında geniş kapsamlı bilgiler aktarmıştır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Hasan Ali ÇELİK; ” bu okul projeniz ile sektörünüz adına çok faydalı bir çalışma başlatmışsınız, bu faaliyetlerin genele yayılması gerekir, ...