Anasayfa » Faliyetlerimiz » TÜRK ASANSÖR SEKTÖRÜ AVRASYA ASANSÖR FUARI’NDA BULUŞTU.

TÜRK ASANSÖR SEKTÖRÜ AVRASYA ASANSÖR FUARI’NDA BULUŞTU.

TÜRK ASANSÖR SEKTÖRÜ AVRASYA ASANSÖR FUARI’NDA BULUŞTU.

Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı (Avrasya Asansör Fuarı), CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlendi.  Dünyanın sektör bazında en önemli fuarlarından biri olan Avrasya Asansör Fuarı 4 gün sürdü.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık organizasyonuyla sektörün ihracatını 1 milyar dolara yükseltmek amacıyla ASFED (Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayici ve İş İnsanları Derneği) iş birliğinde düzenlenen fuarımızda, 30’u yabancı olmak üzere sektörün önde gelen 150 firma en yeni ürünlerini sergiledi. Asansör kabininden otomatik kapı sistemlerine, elektronik aksamlardan güvenlik sistemlerine ve aksesuarlarına kadar birçok ürünün görücüye çıkarıldığı fuarda, asansörlerde periyodik bakım ve uygulamalar gibi konularda çeşitli seminerler de düzenlendi.

Aralarında Almanya, İspanya, Bulgaristan, Brezilya, Meksika, İran, Mısır, Katar, Cezayir, Fas, Ukrayna, Gürcistan, Pakistan’ın da bulunduğu 32 ülkeden gelen alım heyetleri katılımcı firmalarla görüşmeler yaparak yeni iş bağlantıları kuruldu.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN…

Download WordPress ThemesDownload Nulled WordPress ThemesDownload Premium WordPress Themes FreeFree Download WordPress Themesfree download udemy paid coursedownload mobile firmwareDownload Best WordPress Themes Free Downloadlynda course free download