Anasayfa » Fuar Hakkında

Fuar Hakkında

Sayın Hanımefendi/Beyefendi,

TASIAD (Tüm asansör sanayi ve iş adamları derneği) adına sizinle iletişime geçiyoruz.

Tasiad olarak Türkiyede öncülük eden asansör derneklerinden biri olarak bilinmekteyiz. Asansör, yürüyen merdiven üretimi, kurulumu, bakımı, ithalat ve ihracatı ve yedek parçası üretiminde 25 yıllık tecrübesiyle Tasiad önemli ve güçlü bir dernek olarak eğitim faaliyetleri ve etkinliklerle asansör ve yürüyen merdiven üreticilerini, distribütörlerini, kurulum ve bakım yapan firmaları desteklemektedir.

Daha fazlasını öğrenmek için websitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.tasiad.org.tr

Türk firmalar ülkenizde partnerler arıyor.

Bu bağlamda, TASIAD ve CNR expo işbirliğiyle, 25-28 eylül 2014 tarihleri arasında 3 hall; 35000 m² ile CNR Fuar merkezinde Avrasya Asansör Fuarı ( Asansör & Yürüyen Merdiven Endüstrisi ve Teknolojileri Fuarı düzenlenecektir.

Daha fazla bilgi için lütfen websitemizi ziyaret ediniz: www.avrasyaasansorfuari.com

Her iki ülkenin ticari faaliyetlerinin karşılıklı faydasını, kazancını güçlendirmek için sektörel dernek ve dış ticaret organizasyonlarıyla işbirliğininin muazzam bir önemi var. Biz organizyonunuzla aşağıdaki çeşitli esasları içerecek biçimde yakın bir şekilde çalışmak için hazırız.

  • Derneğinize verilmesiDerneğinize fuar alanında ücretsiz 16 m2 stand verilmesi
  • Satın desteğiSatın alım grupları organizatörlerine bedava konaklama ve yerel taşıma seyahat desteği
  • Fuarımızda teminiFuarımızda ticari danışmanlık resepsiyonu ve bedava fuar kataloğu temini
  • Üyelerinizle Türk üretici, ihracatçı, distribütör ve endüstri dernekleriyle şirket şirkete (B2B) görüşme organizasyonları.
  • Dernekler arası iş birliği protokolü yapılması
  • Bizim size yapmış olduğumuz teklifimiz kapsamında, aşağıdaki esaslara ilginiz yüksek takdirle karşılanacaktır.
  • Fuarın ziyaretçi profiline uygun profesyonel ziyaretçi delegasyonlarının organize edilmesi, milli katılım gerçekleştirilmesi, mümkünse devlet desteği sağlanması.
  • Veri paylaşılmasıVeri paylaşımı ve Fuarın e-bültenlerinin üyelerinizle paylaşılması
  • Fuarın bannerının websitenizde gösterilmesi, mektuplarınızda ve derneğinizin çıkaracağı herhangi basımlarda yer alması.

Asansör endüstrisinde Türkiye ile ülkeniz arasında büyüyen karşılıklı ticari ilişkileri göz önüne alarak, inanıyoruzki gelecek ( uzun soluklu ) işbirliğimiz her iki ülke ekonomik ilişkilerine önemli katkı sağlayacaktır. Yukarıda yapmış olduğumuz önerimiz için sizden haber ve fikirlerinizi bekliyoruz; karşılıklı faydalı bir işbirliği dileğiyle.

Şimdiden nazik alakanız ve cevabınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla