Home » Genel » 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı Ertelendi

5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı Ertelendi

Değerli Katılımcılarımız ve Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Dünya genelinde etkisini sürdüren Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı T.C. Sağlık Bakanlığı ve Uluslararası Fuarlar Birliği (UFI) başta olmak üzere ilgili tüm kurum ve kuruluşların önerilerini yakından takip etmeye devam ediyoruz. Sizlerin sağlığını önemsiyor, fuara yönelik sektörün beklentilerini ve görüşlerini dikkate alıyoruz.

Fuarcılık sektörünün Türkiye’deki en güçlü temsilcisi olan CNR Holding olarak; katılımcı firmalardan gelen talepler ve yurt dışı alıcılarımız ile yaptığımız istişareler neticesinde; TASFED (Türkiye Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) ile yaptığımız görüşmelere istinaden Eylül ayı içerisinde gerçekleşecek 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı’mızın 01-04 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşmesi hususunda tüm paydaşlarımızla mutabık kalınmıştır.

Bu süreçte katılımcılarımızın ticaretinin aksamadan devam etmesi adına EKİM ayı içerisinde dijital platform üzerinden uluslararası alıcılar ile iş birliği oluşturma ve yeni iş birlikleri yaratılması noktasında B2B toplantıları gerçekleştirilecektir.

Yeni tarihimiz olan 01-04 Aralık 2021’de gerçekleştireceğimiz Türk asansör sektörünün birleştirici gücü olan 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı’yla birlikte sektörün tüm paydaşlarını yeniden bir araya getireceğiz.

Sağlıklı, huzurlu ve bereketli ticaretler dileriz…

Ertuğrul DİNÇ
Genel Müdür

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

Koronavirüs Salgını Yeni Tedbirler

Koronavirüs (Covid­19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığı yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda birçok tedbir kararı alınarak uygulamaya geçirilmiştir. 2020 yılı içerisinde tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının yayılımında/bulaşında son dönemlerde tüm ülkelerde artış yaşandığı görülmektedir. Özellikle Avrupa kıtasında bulunan ülkelerde salgının seyrinde çok ciddi yükseliş olduğu ve salgınla mücadele kapsamında birçok yeni tedbir kararları alınarak uygulamaya geçildiği izlenmektedir. Ülkemizde de içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının ...