Anasayfa » Genel » 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı Ertelendi

5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı Ertelendi

Değerli Katılımcılarımız ve Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Dünya genelinde etkisini sürdüren Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı T.C. Sağlık Bakanlığı ve Uluslararası Fuarlar Birliği (UFI) başta olmak üzere ilgili tüm kurum ve kuruluşların önerilerini yakından takip etmeye devam ediyoruz. Sizlerin sağlığını önemsiyor, fuara yönelik sektörün beklentilerini ve görüşlerini dikkate alıyoruz.

Fuarcılık sektörünün Türkiye’deki en güçlü temsilcisi olan CNR Holding olarak; katılımcı firmalardan gelen talepler ve yurt dışı alıcılarımız ile yaptığımız istişareler neticesinde; TASFED (Türkiye Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) ile yaptığımız görüşmelere istinaden Eylül ayı içerisinde gerçekleşecek 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı’mızın 01-04 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşmesi hususunda tüm paydaşlarımızla mutabık kalınmıştır.

Bu süreçte katılımcılarımızın ticaretinin aksamadan devam etmesi adına EKİM ayı içerisinde dijital platform üzerinden uluslararası alıcılar ile iş birliği oluşturma ve yeni iş birlikleri yaratılması noktasında B2B toplantıları gerçekleştirilecektir.

Yeni tarihimiz olan 01-04 Aralık 2021’de gerçekleştireceğimiz Türk asansör sektörünün birleştirici gücü olan 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı’yla birlikte sektörün tüm paydaşlarını yeniden bir araya getireceğiz.

Sağlıklı, huzurlu ve bereketli ticaretler dileriz…

Ertuğrul DİNÇ
Genel Müdür

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

29. OLAĞAN GENEL KURULUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK.

TÜM ASANSÖR SANAYİCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ  TASİAD 2021-2022 DÖNEMİ YENİ YÖNETİM KURULU VE DENETİM KURULUMUZ. Derneğimiz 29. Olağan Genel Kurul Toplantısını 31 Temmuz 2021 Tarihinde Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde Gerçekleştirmiş Olup; Genel Kurul Toplantımızda Yönetim Kurulu Asil ve Yedek Üyelerimiz ile Denetim Kurulu Asil ve Yedek Üyelerimiz Oy Birliği ile Belirlenmiştir. Yeni Yönetim Kurulumuz için tıklayın. Download WordPress ThemesDownload Premium WordPress Themes FreeDownload Nulled WordPress ThemesDownload WordPress Themesudemy paid course free downloaddownload mobile firmwareDownload Best WordPress Themes Free Downloadudemy course download free