Anasayfa » Genel » 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı Ertelendi

5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı Ertelendi

Değerli Katılımcılarımız ve Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Dünya genelinde etkisini sürdüren Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı T.C. Sağlık Bakanlığı ve Uluslararası Fuarlar Birliği (UFI) başta olmak üzere ilgili tüm kurum ve kuruluşların önerilerini yakından takip etmeye devam ediyoruz. Sizlerin sağlığını önemsiyor, fuara yönelik sektörün beklentilerini ve görüşlerini dikkate alıyoruz.

Fuarcılık sektörünün Türkiye’deki en güçlü temsilcisi olan CNR Holding olarak; katılımcı firmalardan gelen talepler ve yurt dışı alıcılarımız ile yaptığımız istişareler neticesinde; TASFED (Türkiye Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği) ile yaptığımız görüşmelere istinaden Eylül ayı içerisinde gerçekleşecek 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı’mızın 01-04 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşmesi hususunda tüm paydaşlarımızla mutabık kalınmıştır.

Bu süreçte katılımcılarımızın ticaretinin aksamadan devam etmesi adına EKİM ayı içerisinde dijital platform üzerinden uluslararası alıcılar ile iş birliği oluşturma ve yeni iş birlikleri yaratılması noktasında B2B toplantıları gerçekleştirilecektir.

Yeni tarihimiz olan 01-04 Aralık 2021’de gerçekleştireceğimiz Türk asansör sektörünün birleştirici gücü olan 5. Uluslararası Avrasya Asansör Fuarı’yla birlikte sektörün tüm paydaşlarını yeniden bir araya getireceğiz.

Sağlıklı, huzurlu ve bereketli ticaretler dileriz…

Ertuğrul DİNÇ
Genel Müdür

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Check Also

İSTANBUL İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİMİZ

Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Servet Karabacak, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Levent Yazıcı’yı Makamında Ziyaret Etmiştir. Bu Ziyaretimizde TASİAD ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında Asansör Eğitimi Veren Birer Meslek Lisesine Gerekli Laboratuvar Desteği Verilmesi Konusunda İş Birliği Kararı Almıştır. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sn. Levent Yazıcı, Bu Karardan Çok Memnun Olduklarını Belirtmişler ve Protokol Çalışmalarına Yönelik Gerekli Hazırlıkların En Kısa Zamanda Başlatılması Talimatını Vermişlerdir. Sektörümüze Hayırlı Olmasını Dileriz. Download Best WordPress Themes Free DownloadPremium WordPress Themes DownloadDownload Best WordPress Themes Free DownloadDownload Premium WordPress Themes Freelynda course free downloaddownload micromax firmwareDownload WordPress ...